.

SFP-FE-LX-SM1310 Uyumlu 100BASE-LX SFP 1310nm 15 km DOM Alıcı-verici

SFP-FE-LX-SM1310 Uyumlu 100BASE-LX SFP 1310nm 15 km DOM Alıcı-verici

₺ 18.00

Sayı
Varlıkta

H3 C SFP-FE-LX-SM1310 Uyumlu 100 BASE-LX SFP Transceiver (SMF, 1310nm, 15 km, LC, DOM)ürün DetaylarıH3 C Hakiki SFP-FE-LX-SM1310satıcı Adı LODFIBERForm Tipi SFPMax Veri Hızı 100 Mbpsdalgaboyu 1310nm Max Kablo Mesafe 15 kmarayüz LC dubleksoptik Bileşenleri FP 1310nmkablo Tipi SMFDOM Desteği Evet TX Güç-15 ~-8d Bmalıcı Hassasiyeti <-32.5d Bmticari Sıcaklık aralığı 0-70 ° C (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8517706000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır. biz üstün ile müşterilerine sunan adanmıştır, standartlara uyumlu ürünleri ve hizmetleri. LODFIBER verifications birçok kalite sistemi geçti vardır, gibi CE, Ro HS, FCC, kurulan bir uluslararası standart kalite güvence sistemi ve kesinlikle tasarım sırasında uygulanan standart yönetim ve kontrol, geliştirme, üretim, kurulum ve hizmet. lütfen Not : Yüklerken bir üçüncü parti alıcı-verici ağ donanımları garantiyi geçersiz garanti etmez. ağ ekipmanları üreticileri kendi ürünleri üzerinde garanti desteği tüm belirten kurallar var etkilenmeyecektir. ömür boyu Garanti tüm fiber optik ürünler LODFIBER tamamen malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantilidir bir ömür boyu garanti ile. kaynaklanan hasarları kapsamaz bu garanti kaza, yanlış bakım, yanlış kullanım, ihmal, normal aşınma ve yıpranma, veya doğal renkler ve malzemeler arıza üzerinde genişletilmiş zaman ve kullanımı. paketleme ve Etiketleme bu işlemek için kolay ve iyi korunmuş telsiz paketi etiketli olmuştur ve işaretlenmiş varsayılan LODFIBER standartları. özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek üzerine mevcuttur. OEM ve Gümrük ortaklık dünya standartlarında OEM üreticileri çeşitli ile, 8 yıldır LODFIBER verebilmektedir tüm ihtiyaçları için özelleştirilmiş yüksek kaliteli ve maliyet-etkin çözümler ve özellikleri, dahil optik tasarım, mekanik tasarım, baskılı Devre kartı (PCB) düzeni ve elektrik tasarım, yazılım & firmware tasarım, entegre montaj, belirli etiketleri, vb kabaran Ile satış ve olumlu müşteri geribildirim, LODFIBER dünya genelinde hızla genişleyen olmuştur ve optik haberleşme sanayi lider sağlayıcı haline geliyor.

Veri sayfası

Marka Adı:
LODFIBER
Model Numarası:
SFP-FE-LX-SM1310